SPOLEHLIVĚ OCHOTNĚ VÝHODNĚ

Sklenarstvi_Logo

Barevná skla a obklady za kuchyňské linky LacobelCo je LACOBEL?


Barevné sklo Lacobel je sklo, které je vhodné použít do moderních interiérů. Nejčastěji se používá jako skleněný obklad do kuchyně a obložení koupelen i recepcí. Sklo se vyrábí v barvách stupnice RAL, proto si vybere každý zákazník svůj odstín skla.
Kuchyně obložená barevným sklem

Obklad kuchyňské linky i designový prvek interiéru


Barevný obklad za kuchyňskou linku LACOBEL je moderní prvek do Vaší domácnosti. Zapomeňte na klasický obklad na zeď a nechte si spočítat cenu za montáž a dodání barevného skla LACOBEL. Toto sklo se často používá také v kancelářských budovách, kde je vhodným a vkusným barevným designovým prvkem, který velmi zpříjemní jinak všední interiér. Na příklady realizací se podívejte v naší Fotogalerii.


Montáž


Na instalaci barevného skla LACOBEL není potřeba povrch stěny nebo podklad jakkoliv upravovat nebo malovat. Lepí se vysokopevnostními lepidly přímo na jakýkoliv povrch. Odolává vnějším vlivům i díky nalepené bezpečnostní fólii na zadní straně skla. Při naší montáži barevných skel demontujeme i stávající zásuvky a opět je namontujeme přes nové sklo. V případě, že v kuchyni je plynový sporák, musí se použít sklo tzv. kalené. To odolává daleko vyšším teplotám. Doba instalace barevných skel LACOBEL od zaměření je cca 2-5 pracovních dní.
Instalace zásuvek v obkladu Lacobel

Vlastnosti


Barevné sklo Lacobel je odolné proti vlhkosti, vysokým teplotám a UV paprskům, nedochází proto k jeho postupnému blednutí. Největší výhodou je jeho snadná údržba a odolnost proti špíně a mastnotám.

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.